دستمال مرطوب بيول
دستمال مرطوب ١٠عددي بيول | vitámin e

🔺ويژگي محصول:

🔹تمیزکننده‌ی پوست دست و صورت (ویژه‌ی آقایان)
🔸حاوی ‌ویتامین ای E و همچنین عصاره‌های کالندولا و 🔹عصاره‌های آلوئه ورا و بابونه
🔸پاک‌سازی منافذ پوست از آلودگی‌ها و چربی اضافی
🔹بدون ایجاد حس خشکی و چربی
🔸آب‌رسان، مرطوب‌کننده و ترمیم‌کننده‌ی پوست
🔹بدون الکل و پارابن و ضد حساسیت
🔸ایجاد حس شادابی و طراوات
🔹ساخت : ايران
🔸تعداد در بسته: ١٠عددي
🔹مناسب کودکان و بزرگسالان

دستمال مرطوب پاک کننده بیول ویژه‌ی آقایان، دربردارنده‌ی ویتامین‌ ای E می‌باشد و همچنین با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی کالندولا، آلوئه ورا و بابونه در کمک به تمیز نمودن پوست دست و صورت کودکان و بزرگسالان به صورت روزانه و به دفعات کاربرد دارد و در عین حال، در حفظ سلامت انواع پوست کمک‌کننده می‌باشد که مناسب آقایان است.
استفاده از دستمال مرطوب، دیگر جای خود را در بین تمام سنین با هر جنسیتی باز کرده است و در برخی موارد بخش جداناشدنی از زندگی امروزه‌ی ما شده است و از مزیت‌های آن بهره‌مند می‌شویم.
دستمال مرطوب را می‌توان در هر جا و مکانی به کاربرد، از خانه و دفتر کار، خیابان، مراکز خرید و فروش گرفته تا مدرسه، باشگاه و به هنگام مسافرت و … کاربرد دارد. دستمال مرطوب نه تنها آلودگی‌ها و گرد و خاک را پاک می‌کند، بلکه می‌تواند به وسیله‌ی ترکیبات مغذی خود، پوست را آب‌رسانی نماید و خاصیت کشسانی آن را تقویت کند.
دستمال مرطوب حمل راحتی دارد و در یک کیف کوچک نیز جا می‌شود، دستمال مرطوب برای زمانی که آب در دسترس افراد نیست، کاربرد دارد و چون از پیش تا و مرطوب شده است، براحتی و فوری می‌توان نیازهای مربوطه را با آن برطرف‌ ساخت.
  • ویژگی
  • مبلغ
    13,000 تومان
محصولی بسیار خاص و با کیفیت برای شما
پرسش و پاسخ کاربران