ضد ریزش ، تقویت کننده ریشه مو ، زخیم کننده مو
شامپو آلپسین سی وان | Caffeine C1 Alpecin Caffeine Shampoo C1

شامپو :

ویژگی های شامپو کافئین آلپسین
تحریک کننده رویش مجدد موها
استفاده از کافئین جهت رفع ریزش مو
افزایش ضخامت و استحکام تارهای مو
حاوی کراتین برای تقویت عمقی ریشه مو
با خاصیت ضد ریزش قوی و حجم دهنده
افزایشی اکسیژن رسانی به پیاز مو
مناسب برای انواع مو
قبل از خرید شامپو آلپسین سی وان باید بدانید…
کافئین، ماده ای است که اخیرا در ترکیبات بسیاری از محلول ها و محصولات ضد ریزش مثل آلپسین سی وان به کار گرفته می شود. نتایج آزمایشات و تحقیقات جدید، نشان داد که کافئین با تاثیر مستقیم بر گردش خون و افزایش آن، سبب تقویت پیاز مو و و اکسیژن رسانی بیشتر به آن می شود. جذب این ماده به سرعت انجام می شود و از پوست سر رد شده و به ریشه ی مو می رسد و باعث تقویت آن می گردد. عوامل بسیاری باعث ریز مو می شوند، یکی از آن ها در آقایان، ترشح هورمون تستوسترون است. کافئین موجود در شامپو آلپسین سی وان ، این هورمون ها را متعادل کرده و سرعت ریز موها را کاهش می دهد. اگر زود اقدام کنید و در ابتدای ریزش از این شامپو استفاده کنید، موهایی که از دست داده اید پس از مدتی، به صورت کرک مانند دوباره می رویند و با مصرف مداوم، ضخامت سابق خود را به دست می آورند. شامپو آلپسین حاوی کافئین، علاوه بر تقویت موها، به سبب افزایش گردش خون در کف سر، اثر گذاری دیگر محصولات موضعی که برای تقویت موهایتان استفاده می کنید نیز افزایش می دهد. توجه داشته باشید که کافئین تا زمانی موثر است که استفاده شما از شامپو، ادامه دار باشد و بعد از قطع کردن مصرف، ممکن است موها مجددا دچار ریزش شوند.

علاوه بر کافئین، کراتین به کار رفته در شامپو آلپسین سی وان باعث تغذیه ریشه ی مو می گردد و یکی دیگر از ترکیبات موثر این شامپو است.


روش استفاده از شامپو آلپسین سی وان
این شامپو برای مصرف روزانه مناسب می باشد و بعد از خیس کردن موها مقداری از شامپو را کف سر ریخته و ماساژ دهید. بعد از 2 دقیقه شست و شو، موها را به خوبی آبکشی نمایید.
  • تخفیف
    550000 تومان
  • مبلغ
    470,000 تومان
محصولی بسیار خاص و با کیفیت برای شما
پرسش و پاسخ کاربران