پد های کامل پنبه ای ، ۵۰۰ عدد نازک مخصوص میسلار و ۸۰ عدد دوردوخت مخصوص تونر
پد پنبه ای پاک کننده آرایش 580 عددی UUYP

ویژگی محصول:

ویژگی های پد پنبه ای پاک کننده آرایش 580عددی UUYP
فاقد هرگونه مواد شیمیایی و حساسیت زا
مناسب برای استفاده انواع پوست
داشتن بافت نرم و لطیف
پاک کننده بسیار قوی
قابل استفاده با میسلار
دو مدل پد در پک
500 عدد پد نازک مخصوص میسلار و آرایش پاک کن
80 عدد پد دور دوخت مربعی مناسب برای استفاده با تونر

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید از اثرات مخرب باقی مانده وسایل آرایشی روی پوست صورتتان جلوگیری کنید و آرایش پاک کنی را انتخاب کنید که بهترین پاک کنندگی را داشته باشد پیشنهاد پاندا برای شما عزیزان استفاده از پد پنبه ای پاک کننده آرایش 580عددی UUYP می باشد.


برای داشتن پوستی همیشه زیبا و جذاب لازم است علاوه بر انتخاب وسایل آرایشی با کیفیت و زیبا باید به انتخاب یک پد آرایش پاک کن با کیفیت نیز دقت داشته باشید. پد پنبه ای پاک کننده آرایش 120 عددی UUYP بهترین انتخاب برای شماست. در ادامه ما را همراهی کنید تا با معجزات این آرایش پاک کن بهتر آشنا بشویم.

همه وسایل آرایشی در ساختار خود بعضی مواد شیمیایی دارند که در صورت ماندن آنها به صورت طولانی مدت روی پوست صورت باعث آسیب رسیدن به سلامتی و زیبایی بانوان می شوند. خیلی از خانم ها برای پوشاندن لک های پوست صورت خود از وسایل آرایشی متعددی استفاده می کنند اما جالب است بدانید یکی از عواملی که باعث ایجاد لک های پوستی می شود پاک نکردن مناسب مواد آرایشی از روی پوست می باشد.

پد پاک کننده آرایش UUYP قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد و می تواند در کمترین زمان ممکن تمامی مواد آرایشی را از روی پوست صورتتان پاک کند.

یکی از مزیت هایی که این نوع پد نسبت به سایر پدهای آرایش پاک کن دارد این است که این نوع فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضر برای پوست و حساسیت زا می باشد و با خیال راحت می توانید به صورت روزانه از آنها استفاده کنید.

پد پنبه ای پاک کننده آرایشی یویووایپی دارای بافت نرم و لطیفی است که به هنگام استفاده از آنها پوست صورتتان اذیت نمی شود و در عین حال بافت مستحکمی دارد. این نوع پد به گونه ای طراحی شده است که بتوانید از هر دو طرف آن استفاده کنید.
  • تخفیف
    240000 تومان
  • مبلغ
    210,000 تومان
محصولی بسیار خاص و با کیفیت برای شما
پرسش و پاسخ کاربران